تیتر داغ
  برگزیدگان مسابقه کتابخوانی “بسیج رسانه” البرز تقدیر شدند
  تولید فرچه توالت به شکل ترامپ!
  زوج‌های نابارور البرزی خدمات رایگان دریافت می‌کنند
  انبار دپو کاغذ در کرج کشف شد
  بطحائی: مهر 98 کمبود معلم داریم
  در بودجه صداوسیما اجبار می‌کنند باید بیش از
  خوشحالی پسا قهرمانی جان جوان مشکین دشتی را
  درباره افزایش یا کاهش قیمت خودرو توقع دارید
  آتش گرفتن نفت کش های اماراتی گوشمالی سختی
  برخورد سرویس مدرسه با دیواری در محمدشهر/ 13
  تصویری که “ایوانکا ترامپ” از توئیترش حذف کرد
  بانوی مسیحی استرالیایی در کرج مسلمان شد
  در البرز هیچگونه کمبود کالا و ارزاق عمومی
  توزیع 77 هزار سبدغذایی بین مادران باردار و
  آب سد طالقان سرریز کرد
  آئین تودیع و معارفه فرماندهان حوزه های بسیج
  دوره آموزش “سوادرسانه” در محمدشهر کرج برگزار شد
  صحبت‌های رهبر انقلاب درباره زنی هواپیما‌ربا/ «لیلا خالد»
  دشمن برای عفت‌زدایی و غیرت‌زدایی از جامعه برنامه
  شهر 10 هکتاری استارتاپ در البرز ایجاد می‌شود
  راهپیمایی مردم کرج در حمایت قاطع از تصمیم
  قطع گاز در محمدشهر کرج
  نگذارید باشگاه مقاومت البرز تعطیل شود/ عکس “مهدی”
  البرز در جمع 9 استان با آمار بالای
  ویژه برنامه های ماه رمضان در کانون های
  ترویج روزه‌خواری؛ پروژه‌ جدید بی‌بی‌سی و اکانت‌های فارسی
  شهرک‌های صنعتی البرز ‌انحصار تولید دارو را شکستند
  اگر بین ایران و آمریکا جنگ صورت پذیرد
  ساعت کار نانوایی‌ها در البرز تغییر نکرده است
  چند تن مواد غذایی فاسد در کرج معدوم
تارخ انتشار: پنجشنبه 2 می 2019 - 03:57
کد خبر : 261

نشست هم اندیشی مسئولین بسیج اقشار و اعضای شورای شهر کرج برگزار شد

نشست هم اندیشی مسئولین بسیج اقشار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج به میزبانی “سازمان بسیج رسانه” البرز و به منظور گسترش همدلی برگزار شد.

نشست هم اندیشی مسئولین بسیج اقشار و اعضای شورای شهر کرج برگزار شد

به گزارش “طنین شهر” ، نشست هم اندیشی مسؤولین بسیج اقشار و متخصصین استان و اعضای شورای اسلامی شهر کرج به میزبانی سازمان بسیج رسانه استان البرز به منظور اشاعه اتحاد، همبستگی و گسترش همدلی با بسیج اقشار برگزار شد.

مسئولین بسیج اقشار استان البرز در این نشست با اشاره به جامعه هدف خود به بیان نحوه انجام اقدامات و بخشی از فعالیت های تخصصی انجام شده پرداختند و آمادگی خود را برای همکاری و هم افزایی در انجام اقدامات عمرانی، آبادانی و فرهنگی شهر اعلام کردند.

ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در این جلسه با اشاره به تهیه پیوست رسانه ای برای تمام فعالیت ها و اقدامات، اظهار کرد: ایجاد هم افزایی میان تمام اقشار، فرهنگ سازی و نیز انتشار فعالیت های اقشار مختلف بسیج در تمام زمینه ها و همچنین اطلاع رسانی جهت بهره گیری از ظرفیت آن ها از جمله وظایف سازمان بسیج رسانه استان است.

اکبر سلیم نژاد، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آموزش عمومی شورای اسلامی شهر کرج نیز در این نشست مطرح کرد: ما خود را متعلق به نظام و حاکمیت می دانیم و از اعمال جناح بندی های سیاسی خودداری می کنیم و از تمام اقشار بسیج تقاضا دارم شورای شهر کرج را در موضوعات گوناگون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و رسانه ای یاری کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آموزش عمومی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه تاکنون موضوعاتی را در کمیسیون فرهنگی شورای شهر مطرح و بررسی کردیم، خاطرنشان کرد: از این پس از ظرفیت های اقشار بسیج به ویژه اقشار مرتبط با مسائل فرهنگی و نظرات، اقدامات و جامعه هدف آن ها بهره می گیریم.

محمد نبیونی، رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای اسلامی شهر کرج ضمن تشکر از تشکیل این نشست هم اندیشی خواستار ادامه دار بودن چنین جلساتی شد و عنوان کرد: کشور ما در طول 40 سال گذشته در چندین پیچ تاریخی قرار گرفته و از بحران های مختلفی عبور کرده است.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه ما در مسیر نظام و انقلاب حرکت می کنیم، اظهار کرد: امروز، سطح رضایتمندی مردم کشور کاهش پیدا کرده است که تلاش می شود با درایت، توانمندی و مدیریت جهادی مسؤولین به ویژه مسؤولین بسیج اقشار سطح رضایت آن ها افزایش یابد.

وی با بیان اینکه سعی ما در شورای شهر کرج بر فراهم کردن فضا و شرایطی است که به موجب آن بتوان رضایتمندی مردم را افزایش داد، خاطرنشان کرد: اشخاصی که در بسیج اقشار فعالیت می کنند، دلسوزترین و علاقمندترین افراد نسبت به نظام و انقلاب هستند و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

نبیونی در ادامه خواستار برگزاری نخستین کمیسیون سرمایه گذاری با حضور مسؤولین تمام اقشار بسیج جهت ارائه راهکارهای مختلف شد و بیان کرد: از این پس، از ظرفیت ها و نقطه نظرات مسؤولین بسیج اقشار در کمیسیون های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و عمران و حمل و نقل و ترافیک و غیره استفاده خواهد شد.

رحیم خستو، رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج نیز صمن تشکر از برگزاری این جلسه و استقبال از آن، اذعان کرد: با توجه به اینکه جلسات شورای شهر کرج به صورت علنی برگزار می شود از مسوولین بسیج اقشار برای حضور در جلسات کمیسیون های شورا دعوت می کنم تا بتوانیم از ظرفیت های آنان در موضوعات مختلف شهری استفاده کنیم.

انتهای پیام/