کنگره ۵۲۵۰ شهید والامقام و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب
    پیروزی ایران در جنگ تحمیلی رزق الهی بود/
    فوت ۴ مسموم شده با مشروبات الکلی در
    اجلاسیه تخصصی بانوان‌استان‌البرز برگزار شد+ تصاویر
    پیروزی مقتدرانه تیم والیبال ایران مقابل بلغارها
    تفاوت بنزین معمولی و سوپر چیست؟
    فراموش کردن چه زمانی نشانه آلزایمر است؟
    “به وقت شام” در شبکه نمایش خانگی منتشر
    تنها راه نجات سیف از دستگیری و محاکمه
    آمریکا،اسرائیل و عربستان؛متهمان ردیف اول حوادث بصره
    مردم محمدشهرکرج به استقبال امام جمعه شهر خود
    نام حسین (ع) در شبکه های مجازی ترند
    پیش بینی سنجش ۳۸ هزار و ۵۷۰ دانش
    “کربلا “سیاه پوش شد
    دل پردرد وگلایه های«شهاب حسینی» در اینستاگرام
    ازدواج لاکچری دو شتر با هدیه های ۱۳
    ادعای عجیب بلژیکی ها درباره لژیونر ایرانی
    روزنامه جوان: مدعی‌العموم کجاست با این سریال مساله
    امام جمعه محمدشهر کرج تکریم شد
    پسر “امین حیایی” کنار مادرش
    آقازاده جنجالی بالاخره به اوین رفت !
    کاربرد شگفت آور پوست تخم مرغ!
    کودک مورد علاقه ناصرالدین شاه که بود؟
    اجلاسیه بزرگداشت شهدای محمدشهر کرج به روایت تصویر
    تهاجم امروز دشمن در عرصه رسانه و اقتصاد
    کشف ۴ انبار احتکار توسط بسیجیان محمدشهر و
    اظهار نظر ضرغامی در مورد گرانی پوشک!
    ادعای ارسال موشک از ایران به عراق کذب،
    تیم اُکسین البرز شانس اول صعود به لیگ
    ۶۰ گروه جهادی بسیج به مناطق ۱۰ گانه
تارخ انتشار: سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
کد خبر : 28407

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری اعلام شد

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ صبح امروز نهم مردادماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری اعلام شد

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، زبان و هنر صبح امروز در نشست خبری در سازمان سنجش کشور اعلام شد.

اسامی نفرات برتر سراسری سال ۹۷ در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی به شرح زیر است:

نفر اول: علی رضا شاطری از بابلسر

نفر دوم: سید محمد صادق کشاورزی از تهران

نفر سوم: بهار رادمهر از قم

نفر چهارم: محمدرضا اسکندری از تهران

نفر پنجم: روزبه امین تفرشی از تهران

نفر ششم: سجاد فقفور مغربی از تهران

نفر هفتم: علی سالارحسینی از بندرعباس

نفر هشتم: امیرحسین استقامت از یزد

نفر نهم: احمد سلیمی از بندرعباس

نفر دهم: عرفان مظفری واتانی از شهرکرد

در گروه آزمایشی علوم تجربی:

نفر اول: امیررضا برات نیا از قوچان

نفر دوم: علی عبدالله زاده از تربت حیدریه

نفر سوم: عرفان آبادی فرد از تبریز

نفر چهارم: امیررضا صدریکتا از کرج

نفر پنجم: سارا کمالی زنوزی از تبریز

نفر ششم: علی افخمی نیا از ارومیه

نفر هفتم: امیرحسین زارع از بیرجند

نفر هشتم: سیدشایان شجاعی از مشهد

نفر نهم: آرمان زینالی از تالش

نفر دهم: پریا ولیزاده ایلخچی از تبریز

در گروه آزمایشی علوم انسانی:

نفر اول: فاطمه ملکی از تهران

نفر دوم: طنین زاهدی کیا از اصفهان

نفر سوم: علی مرتضی قلی از تهران

نفر چهارم: فرنوش فخار از کاشان

نفر پنجم: محمدامین زارع از تهران

نفر ششم: محسن سلیمانی از تهران

نفر هفتم: غزال رضایی از تهران

نفر هشتم: نیما جواهری از کامیاران

نفر نهم: حلیه فراست از تهران

نفر دهم: عیلرضا فتحی از ساری

در گروه آزمایشی هنر:

نفر اول: فروغ رنجبر از اصفهان

نفر دوم: آذین دهقان منشادی از تهران

نفر سوم: نگار علی محمدی از تهران

در گروه آزمایشی زبان های خارجی:

نفر اول: علی عبدالله زاده از تربت حیدریه

نفر دوم: پریسا علاوی طوسی از تهران

نفر سوم: محمد کاظمی از کرج

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات