۳ بانوی ایرانی که آمریکا را به هم
  افشاگری رضا کیانیان درباره دروغ بزرگ آقای رئیس
  پسر اسطوره استقلال یک پرسپولیسی است؟!
  اعلام آمادگی ۱۰۰ نماینده مجلس برای پیوستن به
  ۱۰ وقف جدید در استان البرز انجام شد
  توضیح درباره‌ روابط شبهه‌انگیز شخصیت‌های «بازی نقاب‌ها»
  ظروف تاریخی غارت شده ایتالیا بازگردانده شد
  ضرورت تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی بهشت سکینه
  «شاهرخ استخری» دوباره پدر شد +عکس
  دانه های شگفت انگیزی که آن ها را
  هشدار پلیس به دارندگان آیفون
  گران ترین اسباب بازی‌های دنیا +تصاویر
  رکوردشکنی زائران ایرانی در پیاده‌روی اربعین
  گزینه‌های جدی ۱۳ استانداری کشور را بیشتر بشناسید+
  واژگونی” ام‌وی‌ام ” در جاده ماهدشت – اشتهارد
  اقدام جالب زائران مشکین دشتی در مسیر راهپیمایی
  ذکری ساده که فقر و هفتاد بلا را
  خیز شهرداری مشکین دشت در حمایت از هنرمندان
  ساقی قدیمی صحن حضرت عباس(ع)/تصویر
  شب ها زیر بالشتان” سیر” بگذارید!
  حضور هیچکاکی منوچهر هادی در یک سکانس «دلدادگان»!
  تست جالب روانشناسی که شخصیت‌تان را محک می‌زند!
  مصامحه کاری درباره توهین به اهل بیت (ع)
  بیمارستان امام خمینی (ره) کرج به بخش خصوصی
  امکان ایجاد حداقل۷ هزار فرصت شغلی در همسایگی
  توهین سناتور آمریکایی به ایرانی‌ها جنجال آفرید
  نفیسه روشن در استادیوم آزادی/تصویر
  ارزش دلار ۵۰درصد کاهش می یابد
  کمک۶ میلیارد تومانی البرزی‌ها در جشن عاطفه‌ها
  ۴۴ درصد قتل‌های البرز در مناطق حاشیه‌ای رخ
تارخ انتشار: جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
کد خبر : 28075

نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف

طی روزهای اخیر شاهد شکل نوینی از اغتشاشات با سواری گرفتن از اعتراضات به حق اقتصادی هستیم. منافقین خلق در جدیدترین نقشه با طرحی تحت عنوان «هزارجلادهزاراشرف» در پی ناامن‌سازی هرگونه تجمعی از فوتبال تا اقتصادی و سیاسی دارد. طرحی که جان بولتون بیشتر از آن با عنوان «تابستان داغ» نام برده بود.

نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
بعد از روی کار آمدن ترامپ هرروز دشمنی آمریکا علیه ایران آشکارتر می‌شود و حتی برای کسانی که تا مدتی قبل به رابطه با آمریکا خوش‌بین بودند امروز دیگر آن خوش‌بینی وجود ندارد. در راستای این اقدامات ضد ایرانی در تازه‌ترین طرح‌هایی که قرار است ضد مردم ایران اجرا شود طرحی معروف به طرح هنسون است.
خلاصه این طرح به این صورت است که گروه مطالعات امنیتی (ssg) با مدیریت جیم هنسون طرحی را به شورای عالی امنیت ملی آمریکا ارائه داده است که در آن روش‌هایی را برای تغییر نظام ایران ارائه کرده است.هنسون و اندیشکده ای که آن را مدیریت می‌کند سابقه‌ی رفتارها و تحلیل‌های ضد ایرانی دیگری را نیز که در سال‌های گذشته ارائه داده‌اند، دارند.طرح جدید هنسون آن‌گونه که خود مدعی شده است و از اظهاراتش می‌توان فهمید به چند بخش تقسیم می‌شود.
احمد دستاران در مورد طرح جدید و توطئه‌ای که توسط گروهک منافقین در ایران پیاده خواهد شد نوشت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
محمدامین رضایی با اشاره به جنایات منافقین علیه شهیده زینب کمائی نوشت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
کاربر دیگری نیز تصاویری از کشتار در عراق توسط منافقین منتشر کرد و گفت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
تابستانی داغ با هنسون در ایران
نکته‌ی ابتدایی که هنسون بر آن تأکید می‌کند که البته مصداق بارز دخالت در امور داخلی ایران است حمایت از نیروهایی که خواهان تشکیل حکومت جدید هستند، می‌باشد. هنسون با معرفی شوروی سابق به‌عنوان یک الگویی که موفق به فروپاشی آن شده اند معتقد است که این الگویی فروپاشی را در مورد نظام ایران نیز با یک سری تغییرات می‌توان اجرا کرد. هنسون با اشاره به نحوی شکل‌گیری برخی اعتراضات در شوروی تغییر در ایران را نیز مانند شوروی این‌گونه پیشنهاد می‌کند که: «ایران به جنبش مشابهی بر مبنای تقاضای بهبود کیفیت زندگی مردمش و پایان دادن به سرکوب از سوی رژیم نیاز دارد.»
هنسون در ادامه با پیشنهاد اِعمال تحریم‌های سنگین علیه ایران به این نتیجه می‌رسد که ایران با اِعمال تحریم‌ها درآمدهایش به‌شدت کاهش می‌یابد و دو راه بیشتر ندارد یا این‌که درآمدهایش را صرف نیازهای مردم کند و یا صرف حمایت از محور مقاومت.
بنابراین به‌طور خلاصه سیاست کاخ سفید در رابطه با ایران ایجاد نارضایتی عمومی علیه نظام به هر بهانه ممکن است و از بین روش‌هایی که می‌توان اقدام به نارضایتی عمومی کرد مهم‌ترین آن مسائل معیشتی مردم است که در طرح هنسون نیز بر روی آن بیشتر از هر چیزی تأکید شده است.
البته هرچند هنسون بقیه‌ی موارد طرح را توضیح نمی‌دهد اما از صحبت‌های جان بولتن می‌توان فهمید که بقیه موارد طرح چیست. بولتن معتقد است درصورتی‌که آمریکا دست روی دست نگذاشته و گروه‌های مختلف را به شکل هسته‌های معارض و البته به نام جامعه مدنی و مخالفان قانونی تقویت می‌کند. پس از آنکه حکومت مجبور به برخورد با این هسته‌ها شد، این گروه‌های ظاهراً مردمی مسلح شده و کشور را با سناریوی کشتی‌سازی و مظلوم‌نمایی رسانه‌ای به آشوب می‌کشند. درنهایت اگر نیاز شد، تسلیحات قاچاق و پهپادهای آمریکایی به کمک می‌آیند. این طرح که به اعتراف آمریکایی‌ها در سوریه و تا حدودی در اکراین نیز اجراشده در آینده قصد دارند در ایران نیز اجرا کنند.
نتیجه‌ی این طرح به‌مانند همان‌که در شوروی با یک سری تفاوت‌ها با موفقیت اجرا شد و در سوریه با جانفشانی ها محور مقاومت ناموفق ماند تجزیه کشور و نابودی حکومت است.
همان‌طور که در ابتدای بحران سوریه با برنامه‌ریزی سرویس‌های جاسوسی غربی مطالبات مردمی به کمک برخی گروه‌های داخلی سوریه به بحران و جنگ داخلی منجر شد و تا آستانه‌ی تجزیه این کشور را پیش برد به نظر می‌رسد که برای ایجاد آشوب در کشور به همان سبک نیاز به گروه‌هایی دارند که به‌عنوان پیاده‌نظام غرب در ایران عمل کند و برنامه‌های کاخ سفید را اجرا کند.
یکی از اصلی‌ترین گروه‌هایی که به‌عنوان پیاده‌نظام سرویس‌های جاسوسی غربی در ایران بوده و هست سازمان مجاهدین خلق و یا همان منافقین است. سوءاستفاده از اعتراضات صنفی و معیشتی مردم توسط مجاهدین خلق و هدایت این اعتراضات به سمت آشوب‌های داخلی با کمک سرویس‌های جاسوسی غربی مسئله‌ی نیست که قابل مخفی کردن باشد و سرکرده مجاهدین خلق نیز به آن اعتراف می‌کند مریم رجوی در مورد اعتراضات دی‌ماه ۹۶ مدعی است که: «طبیعتاً، آنچه در ایران رخ می‌دهد، کار شبکه‌های مجاهدین خلق در شهرهای مختلف است».
سیدپویان حسین‌پور در مورد دستگیری تعدادی از سرحلقه‌های اغتشاشات بازار نوشت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
نعیمه در مورد سخنان یکی از شهدا در عملیات مرصاد علیه منافقین گفت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
به نظر می‌رسد در مرحله‌ی جدیدی که آمریکایی‌ها برای مقابله با جمهوری اسلامی نیز طراحی کرده‌اند با توجه به حضور سرکرده‌های مجاهدین خلق در بین تجمعات صنفی چند روز گذشته آن‌ها باز هم به‌مانند دی‌ماه ۹۶ به‌عنوان پیاده‌نظام سرویس‌های غربی سعی در انحراف خواسته‌های مردم دارند.
احسان با اشاره به برخی جنایات قابل ذکر منافقین گفت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
راضیه رضایی در مورد ادعای مردمداری منافقین با وجود سابقه سیاه نوشت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
کاربر دیگری نیز در مورد طلاق اجباری مریم رجوی از همسر سابقش و حضور اجباری وی در عروسی همسر سابقش با مسعود رجوی علی رغم رعایت نشدن عده مریم رجوی نوشت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
پریچهر جنتی هم روایتی از شرط‌بندی منافقین در کردستان بر سر زنان باردار نوشت و گفت:
نقشه جدید امریکا برای تبدیل ایران به حمّام خون/ #هزارجلادهزاراشرف
یک دیدگاه
 1. ناشناس تیر ۸, ۱۳۹۷ در ۰۸:۵۲ - Reply

  برن گم شن
  من مطمئنم همونایی که تو اعتصاباتم شرکت کردن ذره ای به این داعشی های به اصطلاح ایرانی دل نبستن منافقین باید صبر کنن ۴—۵ نسل دیگه بگذره بعدبیان ادعا کنن برا مردم می خوان کاری کنن چون ماها حالاحالاها یادمونه چه جنایت ها که با این مردم مظلوم نکردین شهیدای حرم امام رضا(ع) کدومشون سپاهی یا مخالف شما بودن که اونطور کشتیدشون؟ مردم کرد چه گناهی کرده بودن؟؟ خفه شید برید بمیرید توهمون ولایت غرب

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات