تخریب محل اجتماعات معتادان نجات یافته در ماهدشت
  طرح رایگان معاینه چشم در مشکین دشت فردیس
  شورای شهر کرج به فکر چهارمین شهردار در
  برای درمان افسردگی چه بخوریم؟
  “اشکان دژاگه” بعد از ورود به ایران سیّد
  واکنش تند عراقی ها به حرف های ضد
  ۱۶ نقطه حادثه خیز در محور کرچ –
  آیا اموات شبهای جمعه به خانه خود باز
  خبرنگاران باید بازگو کننده حقیقت امورباشند نه واقعیت
  موشک باران اسراییل توسط گردان عزالدین قسام
  اعمال شب و روز «دحوالارض»
  بیت مشهوری که مصرع دومش را امام علی(ع)
  تبریک متفاوت “شیلا خداداد” به مناسبت روز خبرنگار
  تقلید مهاجم پرسپولیس از رونالدو/ تصویر
  هاشم نژاد: بریز و بپاش نکنند/ کولیوند: معیشت
  پیش‌بینی دمای ۴۲ درجه در البرز
  آغاز طرح تبدیل زمین های بلااستفاده مشکین دشت
  خبرنگاری؛ حرفه ای پر مخاطره / خبرنگاران؛ ایستاده
  خبرنگاران می‌توانند عامل سازش یا تنش در یک
  رتبه ۳ کنکور زبان های خارجی:داوطلبان پول و
  کمبود بنزین در سطح استان البرز تکذیب شد
  روح انسان پس از مرگ کجا می رود؟
  به هیچ وجه “کره “را در یخچال نگه
  در تجمع اعتراض آمیزکرج و برخی شهرها چه
  ماجرایی که باعث سجده شکر رهبر انقلاب شد
  خبر اعتصاب و تعطیلی واحدهای صنفی در کرج
  جدول برنامه قطع برق استان البرز در ۹
  خواص فوق العاده “بادرنجبویه”
  اسامی نفرات برتر کنکور سراسری اعلام شد
  کلمه فارسی که نمی شود آن را به
تارخ انتشار: جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
کد خبر : 26985

نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد هیچ توضیح قانع‌کننده‌ای به مردم ندادند

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور در زمینه ارز و آب مشکلات مهمی دارد، گفت: رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد درباره ارز هیچ توضیح قانع‌کننده به مردم ندادند.

رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد هیچ توضیح قانع‌کننده‌ای به مردم ندادند

محمدجواد کولیوند در شورای اداری شهرستان کرج که در سالن فرمانداری کرج برگزار شد، اظهار داشت: دشمن در ۳۹ سال انقلاب اسلامی هزینه‌های زیادی علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن حوزه‌های فشار را به سمت اجتماع و مطالبات مردم سوق می‌دهد، افزود: برخی مطالبات و خواسته‌های مردمی در کشور به دلیل ندانم‌کاری‌های دستگاه‌ها و افراد است.

وی با اشاره به موسسات اعتباری و مالی و نارضایتی مردم نسبت به این موسسات، گفت: موسسات سپرده‌های مردمی را دریافت کردند و در استان البرز نیز موسسه‌ای ۴۲ میلیارد تومان از مردم دریافت کرده ولی صرف تولید و اشتغال نشد.

کولیوند با تاکید بر اینکه برخی موسسات مالی که سبب نارضایتی مردم شده است پول‌های مردم را به بنگاهداری سوق دادند، ادامه داد: دشمن درصدد است که با نارضایتی‌های داخلی مردم را در مقابل نظام اسلامی قرار دهد.

وی با بیان اینکه دولت باید پاسخگوی صحیح به مردم باشد تا مطالبات اجتماعی مردم به مشکل برای نظام تبدیل نشود، تصریح کرد: بزرگترین عارضه دستگاه‌های اداری عدم‌ پاسخگویی به مردم است و برخی استعلامات که زمان‌بر است سبب خسارت می‌شود.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور در زمینه ارز و آب مشکلات مهمی دارد، اضافه کرد: رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد درباره ارز هیچ توضیح قانع‌کننده به مردم ندادند.

کولیوند با اشاره به اینکه سالانه ۲ میلیون ایرانی به خارج از کشور مسافرت می‌کنند، گفت: باید در زمینه ارز، نقدینگی، تامین اجتماعی و مالیات به مردم و کارفرماها اعتمادسازی کرد و البته با کارفرمای متخلف و سودجو نیز برخورد شود.

وی با بیان اینکه استعلامات دستگاه‌ها برای بخش خصوصی نباید ۴ ماه طول بکشد، خاطرنشان کرد: این گونه موانع سبب سده که هزار میلیارد تومان پول در کسور واسطه‌گری شود و در تولید و اشتغال سرمایه‌گذاری نگردد.

به نقل از تسنیم، کولیوند به تقسیمات سیاسی استان البرز نیز اشاره کرد و گفت: تقسیمات سیاسی و مرز شهرهای کمال شهر، محمد شهر و فردیس با کرج مشخص شود تا مشکلی پیش نیاید.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف شورا انتخاب شهردار واجد شرایط مطابق با قانون است، توضیح داد: باید شورای شهر کرج شهردار واجد شرایط طبق قانون انتخاب کند و کار شورای شهر کرج در زمینه انتخاب شهردار نباید خارج از قاعده باشد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عده‌ای پای خود را در کفش کرده و خارج از قانون حرف می‌زنند که نمایندگان بر حسب وظایف نظارتی و قانونی خود عمل می‌کنند و اگر شهردار واجد شرایط انتخاب نشود در وزارت کشور استعلام آن منفی شده و بروز اختلاف بیشتر می‌شود.

وی عنوان کرد: باید برای شهر، شهرداری طبق قانون انتخاب شود تا هزینه بیشتر برای مردم درست نشود و اگر شورا خطا کند نمایندگان نظارت می‌کنند ولی برخی باز نمایش بازی می‌کنند که نماینده دخالت دارد ولی اینگونه نیست.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات