تولیدات سفارشی رسانه را زیر سوال می برد/
  افزایش قیمت در حوزه مسکن به معنی رونق
  فقر در حال تبدیل رؤیای عده ای از
  سایه طرح تخریب شهرداری کرج بر سر قدیمی
  ریه البرزیها مقاوم تر است یا تصمیم گیران
  برگزاری مسابقات فوتسال “جام نشاط” در مشکین دشت
  گرانی ۵۰ درصدی بنزین حرف مفت است/ اقتصاد
  پیکر ۲ شهید مدافع حرم در محمدشهر کرج
  حضور ۱۰۰ امدادگر در سمینار آموزشی “مدیریت بحران”
  سمینار آموزشی “مدیریت بحران” در محمدشهر کرج برگزار
  فعالیت ۱۵ کانون فرهنگی در مساجد ماهدشت/ خلابرنامه
  پیکر پدر “شهیدان نیاسری” تشییع شد+تصاویر
  دولت باید به دنبال کوچک کردن بدنه خود
  ساخت زیرگذر راه آهن شیخ آباد منوط به
  واکنش رئیس شورای شهر محمدشهر کرج نسبت به
  ۱۵ دفتر خبری در استان البرز دایر است/
  دفتر خبرگزاری صداوسیمای البرز در مشکین دشت فردیس
  تمام خواص هندوانه شب یلدا را بشناسید
  اين افراد نبايد نماز اول وقت بخوانند!
  سامانه ۱۳۷ شهرداری محمدشهر کرج مجدد راه اندازی
  طلا به روزهای «سخت» رسید
  فروش مشروبات الکلی در پوشش آب معدنی
  ناگفته‌های زاکانی از لشکرکشی‌های تیر ۷۸/ دانشجویان اسیر
  این قسمت از مرغ منبع چربی و آلودگی
  تهدید خبرنگار توسط رییس جمهور؛ عذرخواهی یا اخراج!
  انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی؛ فتنه ای که انتفاضه
  البرزصدای فلسطین می شود
  جشن “وحدت شهروندی” در محمدشهر کرج برگزار شد+تصاویر
  رئیس جدید اداره ارشاد ماهدشت کرج معرفی شد+تصاویر
  توسعه فرهنگی مستلزم همکاری تمام نهاد ها است/
تارخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
کد خبر : 22545

پشیمانی ناگهانی نمایندگان پارلمان فردیس از انتخاب قاطع خود/ آیا “غفاری” نیامده می رود؟!

پنج عضو شورای شهر فردیس به ماندن غفاری در سمت سرپرست شهرداری این شهر رای مخالف دادند و از استاندار البرز خواستند با عدول آنها از انتخاب خود موافقت کند!

پشیمانی ناگهانی نمایندگان پارلمان فردیس از انتخاب قاطع خود/ آیا “غفاری” نیامده می رود؟!

به گزارش اختصاصی «طنین شهر»؛ روز گذشته(چهارشنبه)، جلسات شورای شهر فردیس پس از چندین جلسه غیبت پیاپی اعضا، با حضور ۹ عضو منتخب، رسمیت گرفت.

البته ناگفته نماند که این بار نیز که ساعات پایانی جلسه به تعیین تکلیف وضعیت شهردار منتخب اعضا اختصاص یافت، مجدد ۴ عضو غایب جلسات پارلمان فردیس مجدد جلسه را در حمایت از گزینه منتخب خود(غفاری) ترک کردند و سرآخر جلسه با حضور ۵ عضو و با صدور رأی مخالف تمامی آنها به ادامه فعالیت شهردار منتخب خود، به پایان رسید.

حال سوالی که مطرح است این است که، چگونه  می شود فردی با رای اکثریت قاطع شورا (۹ رای)، به عنوان شهردار یک شهر انتخاب و پس از مدت کوتاهی از این سمت عزل شود؟

چرا منتخبین شورا پیش از انتخاب غفاری از لیست طویل گزینه های مدنظر خود سوابق وی را بررسی و توانایی های او را برای اداره شهر محک نزدند که حالا  هزینه های این سهل انگاری بر مردم تحمیل شود؟

 

اذعان استاندار البرز بر شخصی بودن دلایل برخی تصمیمات در شوراهای شهر

 

غم انگیز تر از  آن این است که حتی استاندار البرز نیز در  ششمین شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان البرز، با اشاره ضمنی به رفتارهای غریب اعضای شورای شهر فردیس دلایل شخصی را مسبب بروز این نوع  رفتارها دانسته و بدون نام بردن از فردیس صراحتا  گفته است: اجازه نمی‌دهیم (شوراها) هرروز نظر خود را تغییر دهند و مردم و شهر را بلاتکلیف بگذارند.

شورای از هم گسسته فردیس در ادامه مسیری چهارساله 

باید دید مردم فردیس در پی ایجاد ۲ دستگی در میان اعضا شورای شهرشان  باز هم می توانند به چنین شورای از هم گسسته ای اعتماد کنند؟ آیا می توان مطمئن بود که شورایی که در اول راه چنین بی برنامگی و از هم گسیختگی را به نمایش گذاشته، در مدت ۴ سال آینده حافظ حقوق مردم شهرش باشد؟

متاسفانه مردم فردیس مردمی هستندکه  هنوز طعم شیرین تشکیل شورا و تاسیس اولین شهرداری خود را نچشیده تلخ کام شدند چرا که شورای این شهر در عوض تلاش برای تدوین برنامه های خود درگیر قهر و آشتی اعضا با جلسات شورا است و شهردار منتخب هم در کش و قوس حمایت و مخالفت اعضا شورا بهت زده و بلاتکلیف است.

در ادامه لازم به ذکر است که گزینه منتخب شورا برای سمت شهرداری فردیس(غفاری)  از سوی امام جمعه این شهر نیز تائید شده و حجت الاسلام ایمانی وی را یکی از مدیران توانمند معرفی کرده بود حال با این وجود چرا همچنان  برخی اعضا به نماندن غفاری اصرار دارند جای تامل دارد.

همچنین، اعضا مخالف با حضور غفاری در نامه به استاندار البرز مدعی عدم رضایت شهروندان از وی!! و کم کاری در برخی امور شده اند و این در حالی است که وی اخیرا در گفت و گو با یکی از رسانه های بومی شهرستان فردیس(فردیسان) گفته بود با بستن چارت سازمانی موقت شهرداری کاری که در ۶ ماه محقق می شد را ۲۰ روز به اتمام رسانده است.

با جمع بندی این موضوع در نهایت می توان به این مطلب بسنده کرد که بی شک این رویدادها و قهر و آشتی ها ، بیشترین ضرر را متوجه مردم فردیس می کند و قطعا بسیاری از آنان دیگر اعتماد چندانی به آبادانی و اصلاحات وعده داده شده نخواهند داشت. “فردیس” در اول راه، قربانی جدال شخصی نمایندگانی شد که در عوض رقم زدن اتفاقات خوب پس از تفکیک این شهر از شهرداری کرج ، مردم را از این جدایی دلزده و سرخورده کردند”.

 

انتهای پیام/

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

تبلیغات