روایتی از مدیر ایرانی که «ولوو» را از
  معجزه چربی سوزی را در این دمنوش‌ها بجویید!
  شاگردان برانکو با برد پرگل نیم فصل را
  مدل‌های هندوانه مخصوص شب یلدا ۹۷
  ۷ بازی پرمخاطب ایرانی؛ از فروت کرفت تا
  بزرگ‌ترین جنگل مصنوعی جهان کجاست؟
  هدف آقایان از توهین به منتقدان FATF ،
  ماهدشت غرق‌در معضلات‌شهری و فرهنگی/آرزوهای کودکانی که هر
  آتش‌سوزی در بیمارستان امام حسین محمدشهر
  پشت پرده دستگیری شهردار سابق کرج / چه
  افتتاح ۲۵ طرح عمرانی محرومیت زدایی در هفته
  افشاگری رضا کیانیان درباره دروغ بزرگ آقای رئیس
  پسر اسطوره استقلال یک پرسپولیسی است؟!
  اعلام آمادگی ۱۰۰ نماینده مجلس برای پیوستن به
  ۱۰ وقف جدید در استان البرز انجام شد
  توضیح درباره‌ روابط شبهه‌انگیز شخصیت‌های «بازی نقاب‌ها»
  ظروف تاریخی غارت شده ایتالیا بازگردانده شد
  ضرورت تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی بهشت سکینه
  «شاهرخ استخری» دوباره پدر شد +عکس
  دانه های شگفت انگیزی که آن ها را
  هشدار پلیس به دارندگان آیفون
  گران ترین اسباب بازی‌های دنیا +تصاویر
  رکوردشکنی زائران ایرانی در پیاده‌روی اربعین
  گزینه‌های جدی ۱۳ استانداری کشور را بیشتر بشناسید+
  واژگونی” ام‌وی‌ام ” در جاده ماهدشت – اشتهارد
  اقدام جالب زائران مشکین دشتی در مسیر راهپیمایی
  ذکری ساده که فقر و هفتاد بلا را
  خیز شهرداری مشکین دشت در حمایت از هنرمندان
  ساقی قدیمی صحن حضرت عباس(ع)/تصویر
  شب ها زیر بالشتان” سیر” بگذارید!
تارخ انتشار: جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۸
کد خبر : 14210

عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه تهران مطرح کرد؛

دلسرد شدن مردم از مبارزه با فساد خواسته اکید مفسدین است/ مدیریت لیبرالی رکود اقتصادی به بار می آورد

محمد جواد مختاری گفت: مبارزه با فساد از اصول تفکر انقلابی به شمار می رود و این مهم نباید هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی متوقف شود.

دلسرد شدن مردم از مبارزه با فساد خواسته اکید مفسدین است/ مدیریت لیبرالی رکود اقتصادی به بار می آورد

به گزارش اختصاصی «طنین شهر»،عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس تهران به عنوان سخنران پیش از خطبه نمازجمعه محمدشهر با اشاره به فرمایشات امام خمینی ( ره ) اظهار داشت: همه مردم  باید بتوانند در مسائل سیاسی و اجتماعی کشور اظهار نظر کنند.
محمد جواد مختاری افزود: متاسفانه در چند سال اخیر با  فساد های بزرگی مواجه شده ایم که اعتماد ملت را خدشه دار کرده و این امر در مغایرت با  یکی از عمده اهداف انقلاب اسلامی یعنی مبارزه با فساد قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم ما انقلاب کردند تا جورثومه  فسادی که در زمان شاه و نظام پهلوی برپا بود، برداشته شود، گفت:  همواره در طول زمان  شاهد بودیم، وطن فروشان و خائنین به ملت و کشور و دین که  عمدتا از جمله فاسدین اقتصادی نیز بوده اند تحت تاثیر وسوسه های شیطانی به کشور خیانت کردند و هرچند اکنون با کوتاه شدن دست نظام شاهنشاهی خیلی از این مسائل ازبین رفته است، اما  باید بدانیم تا با کوچکترین فساد برخورد نشود، مفسدین بزرگ و بزرگتر خواهند شد و دستان خود را محکم تر به دور گردن ملت و نهادهای سالم حلقه خواهند کرد.

این دانشجوی بسیجی دل سردی مردم از مبارزه و کنار کشیدن مردم از حکومت را خواسته مفسدین دانست و گفت: ما نباید در این مسئله کنار بکشیم چرا که  این انقلاب امانتی برای ماست و مسئولین به گفته رهبر معظم انقلاب  باید خادم ملت باشند .

مختاری خاطر نشان کرد: ساز و کارهایی برای مبارزه با فساد وجود دارد اما مفسدین صاحب زر و زور هستند و ما که شاهد هستیم رهبری و قوه قضاییه با تمام توان ایستاده اند، بایددر کنار آنها بایستیم و از آنها حمایت کنیم، درواقع  مبارزه با فساد نوعی جنگ است و ما نباید در این جنگ پشت فرمانده مان را خالی کنیم.
وی  در ادامه به اتهاماتی که  به دولت قبل وارد شده است نیز اشاره کرد و افزود: در ارزیابی عملکرد دولت نهم و دهم  پرونده هایی از قبیل فساد سه هزار میلیاردی و بابک زنجانی مطرح شد و  فارغ از مقصر جویی باید گفت،  در این پرونده ها  برخی حکم اعدام گرفته  و برخی اعدام شدندو مقدار قابل توجهی ا از پول ها نیز  برگشت داده شده است و ما امیدواریم در ادامه پرونده بابک زنجانی نیز با همکاری  دولت و وزارت خارجه  پول های باقی مانده  رد یابی و به بیت المال برگردانده شود.

عضو شورای بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی اضافه کرد: در این زمینه آنچه موجب نگرانی ما شده است، این است که در دولتی که با شعار مبارزه با فساد بدون خط قرمز آمد، با مواردی مواجه شدیم که بسی بزرگتر ، عمیق تر ، خطرناک تر و فراگیر تر از مواردی است که در دولت نهم و دهم از سوی آنان اشاره و نقد می شد.
وی در بخش دیگر سخنان خود  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند، باید با حقوق های نجومی و نجومی بگیران برخورد شود اظهار کرد: برخلاف رای رهبری رئیس جمهور فساد ۸ هزار میلیارد تومان صندوق ذخیره فرهنگیان را معوقات بانکی نامیدند و سخنگوی دولت وی یکی از نجومی بگیران را ذخیره نظام خواندند که این دو موضع کاملا مغایر با موضع صریح رهبر در مبارزه با فساد قرار دارد.
مختاری در ادامه  با بیان اینکه سامانه نظارت مردم بر حقوق های مسئولین زیر نظر نهاد های نظارتی می بایست هرچه سریعتر راه اندازی شود گفت: در قانون مصوب در این رابطه آمده است ظرف مدت یکسال باید نظارت ها اجرایی شود اماخواسته ملت این است که تا قبل از انتخابات از این قانون  رونمایی شود تا مردم بتوانند ببینند که دولت خدوم فعلی چه چیز را از دولت قبلی (که البته آنها نیز بی شک همچون دولت فعلی قصدی جز خدمت نداشته اند)، تحویل گرفته است و چه چیز را تا به امروز انجام و تحویل داده است.
این فعال بسیج دانشجویی دانشگاه تهران،  مبارزه با فساد  را از اصول تفکر انقلابی دانست و افزود: مبارزه با فساد متوقف شدنی نیست و  باید همواره از طرف مسئولین اجرا شود و نباید هیچ رئیس جمهوری و مقامات منسوب و منصوب به وی مانع از مبارزه با فساد و مفسد شوند.
وی در این باره تاکید کرد:رابطه و دریافت های  حسین فریدون از بسیاری از مفسدان و متهمان پرونده های اقتصادی به گفته سخنگوی دستگاه قضاء ثابت شده است امابا توجه به قرار گرفتن در حصار امن برادری با ریاست جمهور هیچ برخوردی با وی صورت نگرفته است و  متاسفانه علیرغم شعارها هیچ گونه همکاری نیز از سوی دولت با قوه قضاییه در این رابطه صورت نگرفته است.

مختاری با اشاره به اینکه مطرح شدن این فساد ها و ارتباط منسوبین مسئولین به آنها در کنار برخورد قانونی می تواند این امید را در دل ها ایجاد کند که نظام در جهت کشف فساد موفق بوده است، گفت: باید تلاش شود با ملتهب شدن فضا عده ای این امر را به بیراهه نبرند.
مختاری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به این که در لایه ای از مدیریت کشور با مدیریت لیبرالی و نادیده گرفتن مستضعفین و تفکر انقلابی و جهادی همراه هستیم گفت: نتیجه  چنین تفکری رکود بی سابقه در کشور است.

وی با نقد برخی از مسئولین که  واژه اقتصاد مقاومتی را لقلقه زبان خود کرده اند گفت: به تازگی هر کاری را به اقتصاد مقاومتی نسبت می دهند حتی اگر بر ضد منافع ملت و اقتصاد مقاومتی باشد نیز می گویند اقتصاد مقاومتی و روبه جلو می روند!در حالی که نشانه بارز تحقق اقتصاد مقاومتی ریشه کن شدن بیکاری است که در حال حاضر شواهدی از آن پدیدار نشده است.
مختاری عنوان کرد: متاسفانه ۸۰ درصد ازکارخانه ها و تولیدی های استان البرز  تعطیل یا نیمه تعطیل  شده اند اما به جای احیا و بازگشایی آن ها مسئولین استان در پی واردات هستند و  واردات ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری از کشور روسیه در حالی که در داخل خود استان توان تولید آن را داریم جای ابهام  دارد.

این فعال دانشجویی با اشاره به اینکه برخی مسئولین با افتخار گفته اند” حالا تبدیل به یک وارد کننده حرفه ای شده ایم” افزود: درواقع به برکت برجام صادر کننده حرفه ای نیز شده ایم! چرا که دانشمندانی که روزی ما را فضایی کردند امروز از بی مهری دولت به کشور های عربی رفته اند،البته تا  وقتی که از آل سعود که قاتل برادران ماست شکایتی نمی کنیم  و در مقابل امیر کویت زانو می زنیم! کوچ نخبگان متعهد به کشوری چون امارات نمی تواند بد باشد!

وی با نقد دولت در مورد اینکه  در آستانه عید نوروز تعرفه واردات محصولات پر مصرف کشاورزی را کاهش داده است نیز، گفت: این اقدام باعث صدمه دیدن تولید در بخش کشاورزی خواهد شد و بعید نیست در آینده نزدیک با این سهم واردات بی رویه  شاهد تعطیلی صنعت کشاورزی کشور نیز باشیم.

مختاری در پایان سخنان خود با اشاره  به نزدیکی ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: تنها راه نجات از چنین وضعیت بحرانی سیاسی و اقتصادی ، نگاه به داخل و رواج تفکر و مدیریت انقلابی و جهادی  مانند ایام انقلاب و دوران جنگ تحمیلی در کشور است و تا زمانی که وابسته و دل بسته به خارج هستیم نباید انتظار ایجاد هیچ تحولی را داشته باشیم

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات